2020-12-02 01:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Smoby Domek Frends House 157 cm x 172 cm x 212 cm

Nr produktu: 6053268

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Dalszy sprzęt do zabawy

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6053268

Smoby Domek Frends House to fantastycznie miejsce do dziecięcych zabaw, a jednocześnie ozdoba ogrodu. Ma ciekawą kolorystkę i przyjemny design. Jest wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, które posiada filtry anty UV. Dzięki temu domek nie traci pięknych kolorów. Dodatkowymi atrakcjami podczas zabawy są wyjmowany stolik piknikowy i elektroniczny dzwonek.

Domek Frends House jest łatwy do złożenia, solidnie wykonany oraz trwały. Jego świetna jakość sprawia, że dzieci mogą się w nim bawić latami, a domek zostanie rozmontowany dopiero wtedy, gdy najmłodsi wyrosną z tej ogrodowej atrakcji.

Cechy produktu:

  • wielkość: 157 x 172 x 212 cm,
  • materiał: tworzywo sztuczne,
  • odporny na warunki atmosferyczne,
  • solidny i trwały.

Kolorowy domek do zabawy Smoby Frend House to idealne miejsce dla najmłodszych. W czasie gdy starsi będą relaksować się na huśtawce czy przy grillu, maluchy mogą bawić się we wspaniałym wnętrzu domku. W okolicy warto także umieścić piaskownicę, aby zapewnić maluchom jeszcze więcej atrakcji. Przydomowy plac zabaw to doskonały sposób na zachęcenie dzieci do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wymiary i waga (netto):
Waga:37,0 kg
Wysokość:172,0 cm
Szerokość:171,0 cm
Głębokość / Grubość:2,17 m

Dodatkowe informacje

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry