2018-01-18 03:21
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

ABC ogrodnika. Trawy ozdobneArt.Nr. 5958962

21,00
21,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 5%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5958962

Książka ABC ogrodnika. Trawy ozdobne" to niezbędna pozycja na półce każdego ogrodowego pasjonata. Zawiera katalog ze zdjęciami i opisami różnych gatunków traw oraz sprawdzone porady do zastosowania w praktyce. Jest cennym źródłem wiedzy na temat budowy traw ozdobnych, możliwości ich wykorzystania w ogrodzie, warunków uprawy, zasad komponowania z innymi roślinami oraz sposobów pielęgnacji.

Trawy są łatwe w uprawie i mają mnóstwo zastosowań, co jest ich wielką zaletą. Dzięki bogatym informacjom, zawartym w książce, opieka na trawami będzie od teraz łatwa i przyjemna.

Zawartość książki:

  • katalog zdjęć i opisy traw ozdobnych,
  • praktyczne porady,
  • szczegółowe informacje o budowie i zasadach uprawy.

Trawy ozdobne to niezwykle modne rośliny, które są coraz chętniej sadzone w ogrodach. Poruszane wiatrem tworzą przyjemny nastrój. Dzięki bardzo szerokiej gamie kolorystycznej są też niezwykle dekoracyjne. W połączeniu z oryginalnymi ozdobami, takimi jak na przykład żuraw, stworzą otoczenie idealne do wypoczynku. Podziwianie ciekawych kompozycji podczas relaksu w hamaku lub wygodnym fotelu stanie się ulubioną formą relaksu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
222 g
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
21,5 cm
Głębokość / Grubość:
1 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry