2017-10-17 04:08
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Fuga elastyczna UltraColor Plus 114 antracyt 2kgArt.Nr. 4507836

  • Szybkoschnąca, elastyczna i odporna na ścieranie
  • Do spoinowania szczelin od 2 do 20 mm
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

26,99
13,50 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4507836

Cechy

Fuga Mapei w kolorze antracyt jest odporna na takie czynniki zewnętrzne, jak wilgoć, woda czy mróz, a także na ścieranie i zmywanie środkami chemicznymi. Cechuje ją bardzo krótki czas wiązania i schnięcia. Zapewnia całkowitą jednolitość koloru, nie powoduje wykwitów. Polecana wszędzie tam, gdzie liczy się czas wykonania pracy oraz szybkość oddania powierzchni do użytkowania.

Zastosowanie

Fuga Mapei UltraColor jest używana do płytek ceramicznych, terakoty, okładzin kamiennych oraz mozaik szklanych i kamiennych. Ta fuga elastyczna może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, np. na tarasach. Spoinuje szczeliny o szerokościach od 2 do 20 mm, znajdujące się w posadzkach oraz ścianach. Swoją rolę spełnia doskonale zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i publicznych toaletach, galeriach handlowych oraz innych intensywnie eksploatowanych miejscach.

Zalety

Antracytowa fuga Mapei UltraColor Plus może być z powodzeniem stosowana w łazienkach oraz różnego rodzaju pomieszczeniach, w których panuje wilgoć. Dzięki unikatowej formule produkcji fuga hamuje powstawanie i rozmnażanie się na jej powierzchni różnorakich pleśni i grzybów. Dostępna jest w wielu kolorach, co pozwala na jej idealne dopasowanie do barwy fugowanej powierzchni.

Dane produktu

Produktmerkmale

rodzaj:
produkty specjalistyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
13,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

estera (2016-01-12)

fuga

Odważyłam się na podkreślenie fugą czarną białych płytek. Słyszałam, że fuga zwiększa także przyczepność płytek do miejsca, na którym są położone.Spełnia zadanie dekoracyjne i użytkowe.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry