2017-10-17 09:54
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mapei Fuga elastyczna UltraColor Plus 100 biała 2kgArt.Nr. 4507786

  • Szybkoschnąca, elastyczna i odporna na ścieranie
  • Do spoinowania szczelin od 2 do 20 mm
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

23,99
12,00 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4507786

Cechy

Fuga elastyczna Ultracolor Plus wyprodukowana przez renomowaną firmę MAPEI cechuje się bardzo krótkim czasem wiązania i schnięcia. Dzięki temu umożliwia szybkie wykonanie pracy i normalne użytkowanie powierzchni. Zapewnia całkowitą jednolitość koloru, a także nie powoduje wykwitów. Fuga Mapei biała jest odporna na ścieranie, mróz, wodę oraz zmywanie środkami chemicznymi.

Zastosowanie

Fuga elastyczna Mapei przeznaczona jest do posadzek oraz ścian wewnętrznych i zewnętrznych, w tym np. tarasów. Stosuje się ją do płytek ceramicznych, terakoty, okładzin kamiennych oraz mozaik szklanych i kamiennych. Nadaje się do spoinowania wszystkich szczelin mających od 2 do 20 mm. Ma zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej.

Zalety

Unikatowa formuła fugi Mapei uniemożliwia powstawanie na jej powierzchni różnego rodzaju pleśni i grzybów oraz ich rozmnażanie się. Dotyczy to nawet wilgotnego otoczenia, jak łazienka czy prysznic, dlatego w przypadku stosowania w takich miejscach nie jest potrzebny żaden dodatkowy środek do izolacji przeciwwodnej. Fuga Mapei UltraColor Plus dostępna jest również w innych kolorach, jak beżowy, różowy czy srebrny, co pozwala na jej idealne dopasowanie do koloru spoinowanej powierzchni.

Dane produktu

Produktmerkmale

rodzaj:
produkty specjalistyczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg
Wysokość:
28,0 cm
Szerokość:
13,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

estera (2016-01-12)

fuga

Odważyłam się na podkreślenie fugą czarną białych płytek. Słyszałam, że fuga zwiększa także przyczepność płytek do miejsca, na którym są położone.Spełnia zadanie dekoracyjne i użytkowe.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry