2019-08-26 11:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Agrecol Starane Trawniki 260 EW 20 ml

Nr produktu: 6163455
  • Zwalcza chwasty na trawnikach, polach golfowych i boiskach sportowych
Opis produktu
16,99
84,95 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

21 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6163455

Cechy

Starane Trawniki 260 EW jest środkiem chwastobójczym w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej.

Zawiera następujące substancje czynne:

  • fluroksypyr (związek z grupy pochodnych kwasu pirydynokarboksylowego) w postaci estru (fluroksypyr metylu) - 40 g/l (3,66%),
  • chlopyralid (związek z grupy pochodnych kwasu karboksylowego) w postaci soli monoetanoloaminowej - 20 g/l (1,83%),
  • MCPA (związek z grupy fenoksykwasów) w postaci soli potasowej - 200 g/l (18,34%).

Zastosowanie

Starane trawniki 260 EW to środek stosowany do zwalczania chwastów na trawnikach, polach golfowych i boiskach sportowych. Przeznaczony do użytku zarówno przez użytkowników profesjonalnych i nieprofesjonalnych. Starane 260 EW należy stosować wyłącznie w terminie od początku kwietnia do połowy września przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych, z zachowaniem wszystkich standardowych środków ostrożności.

Zalety

Agrecol Starane Trawniki 260 EW działa układowo. Pobierany jest przez liście i przemieszczany do korzeni chwastów, co powoduje zahamowanie wzrostu i zamieranie roślin. Pierwsze efekty pojawiają się po upływie 1 - 2 dni, a chwasty zamierają po upływie 3 - 4 tygodni. Środek działa najskuteczniej po zastosowaniu w okresie intensywnego wzrostu chwastów. Dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
20 g
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
9,0 cm
Głębokość / Grubość:
3,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry