2018-10-20 00:38
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wapno hydratyzowane Natura/Classic 20 kg

Nr produktu: 5864954
  • Stosowane do zapraw murarskich i tynkarskich
Opis produktu
9,44
0,47 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5864954

Cechy

Wapno hydratyzowane odznacza się dużą elastycznością, co sprawia, że dobrze współpracuje z podłożem. Reaguje optymalnie na zmiany wymiarów liniowych muru, które powodowane są przez zmiany temperatury i wilgotności zachodzące w jego otoczeniu. Wapno hydratyzowane cechuje także wysoki poziom pH, dzięki czemu Natura/Classic nadaje tynkom i zaprawom wysoką odporność na korozję biologiczną. Ma także niski moduł Younga.

Zastosowanie

Wapno budowlane hydratyzowane jest stosowane do zapraw murarskich i tynków cementowo-wapiennych. Przeznaczone do używania zarówno w pomieszczeniach wilgotnych (łazienki, kuchnie), jak i suchych. Wapno hydratyzowane Natura/Classic jest produktem otrzymywanym przez kontrolowaną hydratyzację wapna palonego. Rozdrobnione wapno palone poddawane jest procesowi gaszenia oraz procesowi separacji dla uzyskania właściwej granulacji. Zaprawy z wapnem hydratyzowanym tworzą szczelne połączenie murarskie z podłożem, dobrze chroniąc mury przed dostępem wilgoci

Zalety

Podobnie jak gips budowlany, także wapno budowlane hydratyzowane Natura/Classic to wysoka jakość za atrakcyjną cenę. Dzięki swoim cechom korzystnie wpływa na mikroklimat pomieszczeń. Rekomendowane do stosowania we wnętrzach, gdzie przebywają osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Nawet niewielka ilość zapewnia perfekcyjne wypełnienie nierówności i ubytków na powierzchniach. Wapno hydratyzowane Natura/Classic gwarantuje trwały i odporny tynk.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
wapno

Wymiary i waga (netto):

Waga:
20,0 kg
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
38,0 cm
Głębokość / Grubość:
54,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Murator (2016-01-18)

Ciepłe tynki

Bardzo dobrze rozdrobnione, suche - czyli dobrze przechowywane.Polecam.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry