2021-03-01 21:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wapno hydratyzowane Natura/Classic 20 kg

Nr produktu: 5864954
  • Stosowane do zapraw murarskich i tynkarskich
Opis produktu
13,98
0,70 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

45 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5864954

Cechy

Wapno hydratyzowane odznacza się dużą elastycznością, co sprawia, że dobrze współpracuje z podłożem. Reaguje optymalnie na zmiany wymiarów liniowych muru, które powodowane są przez zmiany temperatury i wilgotności zachodzące w jego otoczeniu. Wapno hydratyzowane cechuje także wysoki poziom pH, dzięki czemu Natura/Classic nadaje tynkom i zaprawom wysoką odporność na korozję biologiczną. Ma także niski moduł Younga.

Zastosowanie

Wapno budowlane hydratyzowane jest stosowane do zapraw murarskich i tynków cementowo-wapiennych. Przeznaczone do używania zarówno w pomieszczeniach wilgotnych (łazienki, kuchnie), jak i suchych. Wapno hydratyzowane Natura/Classic jest produktem otrzymywanym przez kontrolowaną hydratyzację wapna palonego. Rozdrobnione wapno palone poddawane jest procesowi gaszenia oraz procesowi separacji dla uzyskania właściwej granulacji. Zaprawy z wapnem hydratyzowanym tworzą szczelne połączenie murarskie z podłożem, dobrze chroniąc mury przed dostępem wilgoci

Zalety

Podobnie jak gips budowlany, także wapno budowlane hydratyzowane Natura/Classic to wysoka jakość za atrakcyjną cenę. Dzięki swoim cechom korzystnie wpływa na mikroklimat pomieszczeń. Rekomendowane do stosowania we wnętrzach, gdzie przebywają osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Nawet niewielka ilość zapewnia perfekcyjne wypełnienie nierówności i ubytków na powierzchniach. Wapno hydratyzowane Natura/Classic gwarantuje trwały i odporny tynk.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Wapno
Wymiary i waga (netto):
Waga:20,0 kg
Wysokość:16,0 cm
Szerokość:38,0 cm
Głębokość / Grubość:54,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry