2020-02-23 22:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ceresit Zaprawa szybkowiążąca CX5 5 kg

Nr produktu: 2369668
26,99
5,40 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

23 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2369668

Cechy

Zaprawa szybkowiążąca CX5 produkcji renomowanej firmy Ceresit to przygotowana fabrycznie sucha mieszanka, którą cechuje bardzo szybki czas wiązania - wynosi on zaledwie 5 minut. Zaprawa posiada właściwości wodoszczelne. Zaprawa Ceresit CX 5 używana jest wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność oraz szybkość prowadzonej pracy. Nadaje się też do wypełniania ubytków i wyokrąglania naroży. Pozwala osiągnąć perfekcyjne efekty.

Zastosowanie

Zaprawa Ceresit CX5 może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest przeznaczona do szybkiego osadzania elementów metalowych i plastikowych w betonie, murze lub w tynku cementowym. Umożliwia mocowanie krat, poręczy, wsporników, szafek instalacyjnych, puszek czy przewodów. Wodoszczelne właściwości CX 5 pozwalają również na stosowanie zaprawy do miejscowego uszczelniania konstrukcji betonowych oraz do tamowania lokalnych przecieków wody.

Zaprawa cementowa szybkowiążąca Ceresit to wysoka jakość za przystępną cenę. Dostępna jest w workach o pojemności 5 kg. Podczas pracy należy pamiętać, aby prześwit między elementem kotwionym a powierzchnią otworu montażowego nie przekraczał 20 mm. Przy większych prześwitach do materiału należy dodać piasek. Polecana zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do remontów domowych.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
cement

Wymiary i waga (netto):

Waga:
5,0 kg
Wysokość:
19,5 cm
Szerokość:
24,0 cm
Głębokość / Grubość:
24,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Rudi (2017-02-18)

Bardzo szybki

Co mi się podoba:  duza wytrzymalosc

Co mi się nie podoba: Wiaze za szybko.

Mieszam go z piaskiem kwarcowym 1mm i stawiam na nim cegly i wylewam slupki... nie tylko do puszek :) Wiaze bardzo szybko wrecz bezsensownie za szybko... Powinien miec 10-15min. 4min to zastygs w wiaderku - jest to malo praktyczne. Do tamowania jest przeciez cx1. Musze sprobowac cx 20. Ale ma slabsze parametry na sciskanie. Przy skuwaniu peka jak porcelana. Bardzo twardy ten cx5

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry