2020-11-25 06:52


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ceresit Zaprawa szybkowiążąca CX5 5 kg

Nr produktu: 2369668
27,99
5,60 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

6 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2369668

Cechy

Zaprawa szybkowiążąca CX5 produkcji renomowanej firmy Ceresit to przygotowana fabrycznie sucha mieszanka, którą cechuje bardzo szybki czas wiązania - wynosi on zaledwie 5 minut. Zaprawa posiada właściwości wodoszczelne. Zaprawa Ceresit CX 5 używana jest wszędzie tam, gdzie liczy się wydajność oraz szybkość prowadzonej pracy. Nadaje się też do wypełniania ubytków i wyokrąglania naroży. Pozwala osiągnąć perfekcyjne efekty.

Zastosowanie

Zaprawa Ceresit CX5 może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jest przeznaczona do szybkiego osadzania elementów metalowych i plastikowych w betonie, murze lub w tynku cementowym. Umożliwia mocowanie krat, poręczy, wsporników, szafek instalacyjnych, puszek czy przewodów. Wodoszczelne właściwości CX 5 pozwalają również na stosowanie zaprawy do miejscowego uszczelniania konstrukcji betonowych oraz do tamowania lokalnych przecieków wody.

Zaprawa cementowa szybkowiążąca Ceresit to wysoka jakość za przystępną cenę. Dostępna jest w workach o pojemności 5 kg. Podczas pracy należy pamiętać, aby prześwit między elementem kotwionym a powierzchnią otworu montażowego nie przekraczał 20 mm. Przy większych prześwitach do materiału należy dodać piasek. Polecana zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do remontów domowych.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Cement
Wymiary i waga (netto):
Waga:5,0 kg
Wysokość:19,5 cm
Szerokość:24,0 cm
Głębokość / Grubość:24,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Rudi (2017-02-18)

Bardzo szybki

Co mi się podoba:  duza wytrzymalosc

Co mi się nie podoba: Wiaze za szybko.

Mieszam go z piaskiem kwarcowym 1mm i stawiam na nim cegly i wylewam slupki... nie tylko do puszek :) Wiaze bardzo szybko wrecz bezsensownie za szybko... Powinien miec 10-15min. 4min to zastygs w wiaderku - jest to malo praktyczne. Do tamowania jest przeciez cx1. Musze sprobowac cx 20. Ale ma slabsze parametry na sciskanie. Przy skuwaniu peka jak porcelana. Bardzo twardy ten cx5

7 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry