2020-02-26 08:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cement CEMII 32,5R 25 kg

Nr produktu: 5419221

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Cement i wapno

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5419221

Cement CEM II/B-V 32,5 R to cement portlandzki popiołowy klasy 32,5 z dodatkiem lotnego popiołu węglowego. Wyróżnia się wydłużonym czasem urabialności oraz doskonałą pompowalnością przygotowanej przy jego użyciu mieszanki betonowej. Wysokie wytrzymałości w długich okresach dojrzewania, powodują niski skurcz oraz zwiększona odporność na agresję siarczanową. Cement doskonale nadaje się , do wykonywania fundamentów i konstrukcji nośnych, a także do stabilizacji gruntów i podbudowy dróg. Stosowany do produkcji betonu, prefabrykatów betonowych, zapraw, zaczynów, mieszanek i innych materiałów zawierających cement, z uwzględnieniem odpowiednich norm i przepisów przyjętych w miejscu stosowania.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
cement

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry