2020-04-02 11:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pustak szklany kratka glass 19x19x8 cm bezbarwny

Nr produktu: 3075710
  • Wymiary: 19x19x8 cm
  • Pozwala na uzyskanie większej ilości światła w pomieszczeniach
  • Zawsze modny element dekoracyjny ściany
  • Do budowy ścianek działowych
  • Stanowi atrakcyjny materiał wykończenia każdego wnętrza
Opis produktu
 
13,99
13,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3075710

Pustaki szklane mogą urozmaicić każde wnętrze. Idealnie nadają się do łazienek, kuchni, salonów a nawet sypialni. Ponadto doskonale doświetlają ciągi komunikacyjne. Wszędzie tam, gdzie nie można zastosować tradycyjnych okien, pustaki szklane doskonale (zgodnie z prawem) znajdują swoje zastosowanie. Producenci pustaków szklanych dbają o walory estetyczne (rozmaite wzory i kolory), ale również o coraz lepsze parametry techniczne z zakresu izolacji cieplnej, akustyki czy odporności na uderzenia. Dzięki temu pustaki szklane stanowią atrakcyjny materiał wykończenia każdego wnętrza. Podobnie jak cegła klinkierowa czy beton komórkowy, pustak szklany wymaga murowania specjalną zaprawą (nie można użyć zwykłej ani z piasku kwarcowego) i przy użyciu sztywnej ramy. Pozwoli to na pewne i stabilne osadzenie pustaków w określonej konfiguracji i da pożądany efekt aranżacji. Nie istnieją ograniczenia co do ilości stosowanych pustaków ani wzorów ich układania.

Wymiary i waga (netto):

Waga:2,50kg
Wysokość:19,0cm
Szerokość:19,0cm
Głębokość / Grubość:8,0cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry