2020-10-27 04:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pustak szklany bezbarwny chmurka 19 cm x 19 cm x 8 cm

Nr produktu: 6270102
  • Do budowy ścianek działowych
  • Stanowi atrakcyjny materiał wykończenia każdego wnętrza
Opis produktu
 
8,99
8,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6270102

Bezbarwny pustak szklany chmurka to doskonały materiał do budowy wszelkiego rodzaju ścianek działowych wewnątrz pomieszczeń. Służy także jako zabudowa otworów okiennych. Stanowi atrakcyjną propozycję wykończenia wnętrz. Ze względu na swoją fakturę rozprasza światło wpadające do pomieszczenia, nie tylko rozświetlając je, lecz także dając ciekawe efekty wizualne.

Zalety

Poza wnętrzami pustak szklany chmurka może być stosowany w drzwiach wejściowych, na tarasach lub w ogrodach. Jest wykonany z materiału zapewniającego odporność na warunki atmosferyczne oraz uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Może być ważną częścią aranżacji pomieszczenia, służąc np. do przedzielenia go solidną, szklaną ścianką. Inna opcja to dyskretne umieszczenie pustaka w ścianach, co pozwoli na stworzenie przytulnej atmosfery.

Podobnie jak cegła klinkierowa czy beton komórkowy, pustak szklany wymaga murowania specjalną zaprawą (nie można użyć zwykłej ani z piasku kwarcowego) i przy użyciu sztywnej ramy. Pozwoli to na pewne i stabilne osadzenie pustaków w określonej konfiguracji i da pożądany efekt aranżacji. Nie istnieją ograniczenia co do ilości stosowanych pustaków ani wzorów ich układania.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Inne
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,25 kg
Wysokość:19,0 cm
Szerokość:19,0 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry