2018-05-22 21:14
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Płytka szamotowa 230 mm x 114 mm x 32 mmArt.Nr. 3890217

 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 3890217

Płytka szamotowa powstaje w procesie łączenia gliny ogniotrwałej z gliną klasyczną. W efekcie uzyskuje się materiał, który jest niezwykle odporny na wysoką temperaturę oraz potrafi gromadzić absorbowane ciepło. Dzięki temu płytki szamotowe są powszechnie stosowane do wykonywania okładzin palenisk kominków, kuchenek węglowych, pieców grzewczych i piecyków.

Właściwości

Cegły szamotowe to produkty ekologiczne, powstające bez jakichkolwiek dodatków chemicznych. Są długowieczne. Cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na szybkie zmiany temperatury. Rozgrzane długo utrzymują ciepło. Płytka szamotowa waży 1,60 kg. Waga ta sprawia, że w przeciwieństwie do innych materiałów budowlanych, jak np. bloczki betonowe, bardzo łatwo operować nią podczas wykonywania okładzin.

Płytka szamotowa jest niezbędna wszędzie tam, gdzie używa się otwartego ognia. Podobnie jak w przypadku pustaka szklanego, koszt jednej cegły szamotowej jest bardzo mały, więc nabycie nawet większej ilości nie jest poważnym obciążeniem dla portfela. Z podobnych materiałów zapewniających dobrą izolację termiczną warto wypróbować beton komórkowy.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
inne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,60 kg
Wysokość:
23,0 cm
Szerokość:
11,4 cm
Głębokość / Grubość:
3,2 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Adam (2017-01-19)

Towar wart swojej ceny

Zakupiłem płyty jakiś czas temu z myślą o obudowaniu kominka. Sprawdzają się świetnie. Polecam!

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry