2021-01-27 19:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lode Cegła klinkierowa pełna 250 czerwona

Nr produktu: 5583315
  • Dekoracyjne wykończenie kominków, murowanie gzymsów
Opis produktu
 
3,99
3,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Henryka Wieniawskiego (Zmień market)

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5583315

Czym jest cegła klinkierowa?

Lode Cegła klinkierowa pełna 250 czerwona jest idealna do dekoracyjnego murowania elewacji, ogrodzeń, rozmaitych elementów małej architektury, gzymsów, kominów. We wnętrzach znajduje zastosowanie przy budowie kominków oraz wewnętrznych ścian nietynkowanych. Cegła tego typu powstaje w procesie wypalania gliny oraz piasku. Cechuje ją wysoka odporność zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury.

Zalety cegły klinkierowej

Cegła klinkierowa pełna zapewnia dodatkową ochronę termiczną oraz wytworny, solidny i estetyczny wygląd. Waży nieco więcej niż klasyczna cegła czerwona. Podobnie jak dekoracyjny piasek kwarcowy czy pustak szklany, posłuży do upiększenia aranżacji zarówno wnętrza, jak i terenów otwartych, np. ogrodu z kominkiem wolnostojącym. Możliwości zastosowania cegły klinkierowej jest wiele i tylko od pomysłu zależy, która zostanie wykorzystana w praktyce.

Tańsza niż myślisz!

Cena pojedynczej cegły klinkierowej jest niewielka, a więc nabycie nawet kilkudziesięciu sztuk nie będzie wiązać się z większym wydatkiem. Należy podkreślić, że cegła klinkierowa jest długowieczna, a ponadto nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych. Jej zakup będzie zatem inwestycją na długie lata-i inwestycja ta z pewnością się opłaci!

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Cegły klinkierowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:4,13 kg
Wysokość:6,8 cm
Szerokość:25,0 cm
Głębokość / Grubość:12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry