2019-05-21 08:46
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lode Cegła ceramiczna pełna czerwona

Nr produktu: 5418686
0,97
0,97 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

141 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5418686

Pełna cegła ceramiczna Lode o wadze 3,28 kg jest przeznaczona do wznoszenia konstrukcji murowanych: zewnętrznych murów, ogrodzeń i elementów małej architektury. To także odpowiedni materiał do budowy ścian wewnętrznych. Na tym nie kończą się możliwości, jakie zapewnia cegła ceramiczna. Doskonale nadaje się do stawiania wszelkich ścianek działowych oraz do dowolnej zabudowy i aranżacji wnętrz.

Zalety

Cegła ceramiczna pełna firmy Lode to produkt, który łączy w sobie kilka istotnych dla materiału budowlanego właściwości. Po pierwsze-jest bardzo wytrzymała. Po drugie-cechuje ją wysoka ogniotrwałość. Ponadto cegła ceramiczna pełna jest również produktem ekologicznym. Ponieważ to materiał długowieczny, wzniesione za jej pomocą konstrukcje murowane będą bardzo trwałe.

Cegła budowlana pełna jest dostępna w OBI w atrakcyjnej cenie. Stanowi dobrą alternatywę dla takich produktów, jak choćby bloczek betonowy. Stosowana w budownictwie ozdobnym doskonale komponuje się z innymi materiałami typu płytka szamotowa czy cegła klinkierowa. Ze względu na trwałość i solidność czerwona cegła jest używana od wieków na całym świecie-to najlepsza rekomendacja.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
cegły czerwone

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,28 kg
Wysokość:
6,5 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 4.5 z 5
  • 5(1)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
4

Qwerty (2017-06-04)

Cegła

Dobra w miarę mocna cegła ( są mocniejsze jak sandomierska). Ładnie wygląda w murze: jasna barwa. Ta cegła nie jest czerwona tylko rudo-biała.

4 lub

5

Dziadek (2015-11-27)

Wspomnienia

gdzie te czasy gdy cegła kosztowała 100zł . Cegły były krzywe , ja prosty
a dziś na odwrót

29 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry