2020-02-28 07:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cegła ceramiczna licowa

Nr produktu: 6323885
  • Dekoracyjne wykończenie kominków, murowanie gzymsów
Opis produktu
 
1,38
1,38 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6323885

Cegła ceramiczna licowa - element murowy ceramiczny , przeznaczony do stosowania w ścianach, słupach i ścianach działowych. Pionowo drążony, wykorzystywany w konstrukcjach murowych niezabezpieczonych z wyeksponowaną powierzchnią licową. Odporny na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych.
Po wymurowaniu, ogrodzenie powinno być dodatkowo chronione przez co najmniej 7 dni, kiedy zachodzi wstępny proces wiązania, gdzie związki chemiczne występujące w zaprawie są absorbowane. Pełny proces wiązania zaprawy trwa kilka tygodni. W tym czasie mur powinien być zabezpieczony przed wodą opadową, nadmiernym nasłonecznieniem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zaleca się murowanie na pełne spoiny. Dopuszczalne jest wykonanie fugi wypukłej lub wklęsłej, z zastrzeżeniem, że jej brzegi będą stykały się z krawędzią cegieł.
Niewskazane jest murowanie na puste lub zagłębione spoiny, ponieważ w niewypełnionych miejscach będzie gromadzić się woda.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
cegły klinkierowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,55 kg
Wysokość:
6,5 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
12,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry