2020-10-22 17:39


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Złocień Tanacetum coccineum Robinsons red

Nr produktu: 6490114
  • Długie kwitnienie
  • Małe wymagania glebowe
Opis produktu
 
8,99
8,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6490114

Złocień różowy 'Robinson's Red' -synonim wrotycz Złocień jest byliną rabatową znaną od dawna i cenioną za małe wymagania i okazałe kwiaty. Odmiana 'Robinson's Red' cechuje się bardzo wyrazistym, intensywnie czerwono-różowym zabarwieniem płatków kwiatu, które w połączeniu z żółtym środkiem koszyczka dają bardzo ciekawy efekt barwny. Warty podkreślenia jest fakt, że ta dorastająca do około 80 cm wysokości bylina kwitnie bardzo długo, zwykle od czerwca aż do końca sierpnia lub września. Złocienie są roślinami o małych wymaganiach i dużej odporności na mróz. Dobrze rosną na wszystkich przeciętnych glebach ogrodowych, również tych gliniastych jeśli wzbogaci się je nieco w próchnicę. Złocień jest rośliną odporną i wytrzymałą, powinna rosnąć w miejscu słonecznym lub lekko ocienionym.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry