2019-10-21 17:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zawilec Anemon De Caen 10szt.

Nr produktu: 3303617

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3303617

Anemony De Caen to znana mieszanka anemonów coronaria. Efektowne kwiaty mają ciemne centra i jedwabiste, jaskrawo kolorowe płatki która pięknie kontrastują z paprociowymi liśćmi. Połączenie pięknych kolorów bieli, czerwieni, błękitu i bzu daje niesamowity efekt. Anemony nigdy cię nie rozczarują. Kwitną wszędzie, przez całe lato. Bardzo ładne prezentują się w doniczce i ogrodzie skalnym. Przed posadzeniem, należy umieścić wyschnięte cebulki w wodzie na kilka godzin aby rozmiękły - ułatwi to wyrastanie pędów.
Zawilec De Caen, Jeden z najstarszych roślin ozdobnych, odpowiedni na rabaty bylinowe. Zawilce pomimo delikatnego wyglądu są roślinami bardzo trwałymi. Wymaga stanowisk słonecznych, osiąga wysokość do 30 - 40 cm. Lubi glebę przepuszczalną, żyzną i próchniczą. Zawilce doskonale sprawdzą się jako kwiaty cięte, zachowując w wazonie świeżość nawet do tygodnia.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
49 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry