2020-02-19 02:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Śniadek Sandersa Ornithogalum 1szt.

Nr produktu: 3303716
  • Czas sadzenia: kwiecień - maj
  • Okres kwitnienia: lipiec - sierpień
  • Stanowisko: słoneczne/zacienione
Opis produktu
 
7,99
7,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303716

Ornithogalum Saundersiae, zakwita gromadą białych wyjątkowo silnych kwiatków w kształcie gwiazdki z małym, czarnym oczkiem w samym środku. Ten piękny kwiat jest również z powodzeniem wykorzystywany jako kwiat cięty. Roślina doskonale prezentuje się na rabacie kwiatowej, ale może być również posadzona w doniczce. Przy odpowiednim traktowaniu może zakwitnąć nawet dwa razy w roku. Uwielbia słoneczne miejsca. Niestety, nie jest odporna na mróz.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

okres kwitnienia:
Lato/jesień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
69 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry