2020-10-20 11:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Słoneczniczek Heliopsis Burning Heart 1szt.

Nr produktu: 6490163
 
9,99
9,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6490163

Burning Heart to nowa, atrakcyjna odmiana słonecznika szorstkiego, należącego do rodziny astrowatych. Bylina tworzy bujne kępy, osiągające ok. 120 cm wysokości. Kwitnie obficie od lipca do października. Na szczytach wyprostowanych pędów pojawia się wówczas mnóstwo urokliwych kwiatów. Zbudowane są one z żółtych płatków, zdobionych czerwonym oczkiem. Na uwagę zasługuje również nietypowe ubarwienie liści i łodyg. Dzięki niemu nawet poza okresem kwitnienia roślina stanowi oryginalną ozdobę ogrodu. Na czarnych, wzniesionych pędach osadzone są ciemnofioletowe liście. Blaszki liściowe są niewielkie, szorstkie w dotyku o lancetowatym kształcie, a na ich brzegu pojawia się delikatne ząbkowanie. Wyraziste, żółto-czerwone kwiaty przepięknie prezentują się na tle liści o kontrastowym, ciemnym ubarwieniu. Słoneczniczek szorstki jest byliną łatwą w uprawie. Lubi stanowiska słoneczne, osłonięte od wiatru i żyzną, przepuszczalną, umiarkowanie wilgotną glebę. Jest w pełni mrozoodporny. Przekwitnięte koszyczki kwiatowe należy usunąć, aby pobudzić roślinę do dalszego kwitnienia.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Okres kwitnienia:Lato

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry