2020-02-22 20:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Serduszka okazała Dicentra 1szt.

Nr produktu: 3303765
  • Czas sadzenia: luty - kwiecień
  • Okres kwitnienia: lipiec - sierpień
  • Stanowisko: słoneczne/zacienione
Opis produktu
 
7,99
7,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

17 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303765

Dicentra spectabilis jest bardzo cenioną i uroczą rośliną zakwitającą wczesną wiosną. Roślina jest piękna ze względu na raczej duże szarozielone liście i liczne różowe i białe kwiaty w kształcie serca, które wiszą na zakrzywionych łodygach. Dicentra lubi być w półcieniu, dobrze radzi sobie także w pełnym słońcu, pod warunkiem, że gleba nie jest zbyt sucha.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

okres kwitnienia:
Lato/jesień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
34 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry