2021-03-01 22:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mieczyk Lemon Drop 7szt.

Nr produktu: 3303336

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3303336

Mieczyk Lemon Drop będzie promiennym dodatkiem do ogrodu z wyraziście cytrynowożółtymi kwiatami i niekiedy delikatnie morelowym sercem. Faliste pełne kwiaty są ściśle i symetrycznie rozmieszczone na mocnych i pionowych łodygach. Idealny jako kwiat cięty.
Mieczyki, popularne i dorodne rośliny rabatowe. Są to rośliny bardzo trwałe, dorastające do wysokość 100-120 cm. Mieczyk ma swoją nazwę od liści w kształcie zbliżonym do rapiera lub miecza, są wąskie i długie o spiczastym końcu. Kwiaty barwne i duże. Mieczyki, są stosowane przede wszystkim na kwiaty cięte. Wymagają stanowiska słonecznego, osłoniętego od wiatru, gleby próchniczej, żyznej, zasobnej w składniki pokarmowe. Są hodowane w Polsce i Europie od stuleci, zachwycają barwą kwiatów i ich kształtem. Mieczyki, obok dalii i lilii są ucieleśnieniem letniego piękna.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:269 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry