2020-08-09 19:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mieczyk Fidelio 7szt.

Nr produktu: 3303294

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3303294

Dzięki swym okazałym kwiatom mieczyk Fidelio to fantastyczny wybór do letniego ogrodu. Promienne, ciemnofioletowe kwiaty dodadzą splendoru na każdej rabacie. Swą nazwę Fidelio zawdzięcza wesołej operze Beethovena. Ich kolorowa odmiana pozwala ogrodnikom na bajeczną paletę.
Mieczyki, popularne i dorodne rośliny rabatowe. Są to rośliny bardzo trwałe, dorastające do wysokość 100-120 cm. Mieczyk ma swoją nazwę od liści w kształcie zbliżonym do rapiera lub miecza, są wąskie i długie o spiczastym końcu. Kwiaty barwne i duże. Mieczyki, są stosowane przede wszystkim na kwiaty cięte. Wymagają stanowiska słonecznego, osłoniętego od wiatru, gleby próchniczej, żyznej, zasobnej w składniki pokarmowe. Są hodowane w Polsce i Europie od stuleci, zachwycają barwą kwiatów i ich kształtem. Mieczyki, obok dalii i lilii są ucieleśnieniem letniego piękna.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:269 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry