2019-10-22 18:52


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Mieczyk Black Pool 7szt.

Nr produktu: 3303245

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3303245

Mieczyki z serii Butterfly otrzymały nazwę za swoje podobieństwo kształtu kwiatka do motyla. Odmiana Blackpool jest bardzo elegancka. Kwiaty w fantazyjnych formach z falistym brzegiem. Płatki są kremowo-białe z jasnoczerwoną plamą pośrodku kwiatu, otoczoną żółtym paskiem. Idealny na kwiat cięty.
Mieczyki, popularne i dorodne rośliny rabatowe. Są to rośliny bardzo trwałe, dorastające do wysokość 100-120 cm. Mieczyk ma swoją nazwę od liści w kształcie zbliżonym do rapiera lub miecza, są wąskie i długie o spiczastym końcu. Kwiaty barwne i duże. Mieczyki, są stosowane przede wszystkim na kwiaty cięte. Wymagają stanowiska słonecznego, osłoniętego od wiatru, gleby próchniczej, żyznej, zasobnej w składniki pokarmowe. Są hodowane w Polsce i Europie od stuleci, zachwycają barwą kwiatów i ich kształtem. Mieczyki, obok dalii i lilii są ucieleśnieniem letniego piękna.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
269 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry