2020-02-29 07:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lilia Drzewiasta Purple Prince 2szt.

Nr produktu: 3303583
  • Czas sadzenia: luty- kwiecień
  • Okres kwitnienia: czerwiec - sierpień
  • Stanowisko: słoneczne/zacienione
Opis produktu
 
8,99
4,50 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303583

Lilia OT orientpet Purple Prince jest odmianą o unikalnym, ciemnofioletowym zabarwieniu kwiatostanów z lekko zielonymi środkami. Bogato pachnące, duże fioletowe kwiaty na wysokich i silnych łodygach to prawdziwa radość w letnim ogrodzie.
Lilie to jedna z naprawdę wspaniałych roślin ogrodowych. Ich piękno, różnorodność, wydłużony sezon kwitnienia, wykwintny zapach, wdzięczna postawa i niezawodne usposobienie odzwierciedlają owoce setek lat selektywnej hodowli. Lilie preferują chłodną dobrze przepuszczalną glebę. Wysokie pędy powinny być wsparte aby zapobiec uszkodzeniom powodowanym przez wiatry.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
199 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry