2021-01-22 20:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lilia Az. Festive Joy 2szt.

Nr produktu: 3303542

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3303542

Lilia Festive Joy jest oszałamiającą krótką lilią azjatycką. Festive Joy produkuje rozkosznie ogniste, pomarańczowo-czerwone kwiaty. Osiągając jedynie 60 cm wysokości jest idealna do pojemników na patio, lub do uprawy na rabatach. Lilie azjatyckie stanowią najliczniejszą grupę lilii ogrodowych o zróżnicowanych w kształtach kwiatostanach.
Lilie to jedna z naprawdę wspaniałych roślin ogrodowych. Ich piękno, różnorodność, wydłużony sezon kwitnienia, wykwintny zapach, wdzięczna postawa i niezawodne usposobienie odzwierciedlają owoce setek lat selektywnej hodowli. Lilie preferują chłodną dobrze przepuszczalną glebę. Wysokie pędy powinny być wsparte aby zapobiec uszkodzeniom powodowanym przez wiatry.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:199 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry