2020-02-23 07:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Krokosmia Mieszanka 10szt.

Nr produktu: 3303633
  • Czas sadzenia: marzec - maj
  • Okres kwitnienia: lipiec - wrzesień
  • Stanowisko: słoneczne/zacienione
Opis produktu
 
6,99
0,70 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

27 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303633

Crocosmia czyli Cynobrówka, to gwarancja niesamowitego zapachu i długiej żywotności. Mieszanka czerwonych, żółtych i pomarańczowych kwiatów zapewni wspaniałe kolory w ogrodzie i wazonie. Kwiaty pojawiają się na zielonych łukowatych łodygach przyozdobionych liśćmi podobnymi do mieczy. Rośliny szybko się rozmnażają, doskonale prezentuje się w większych skupiskach będąc wyjątkową ozdobą ogrodu.
Krokosomia dobrze rośnie na stanowiskach ciepłych, słonecznych, osłoniętych, w próchniczej, żyznej i przepuszczalnej glebie. Wyglądem przypomina trochę botaniczne gatunki mieczyków. Gatunek może pozostawać nawet kilka lat w jednym miejscu. Starsze odmiany przetrwają zimę pod okryciem, ale nowsze należy wykopać i przechować tak jak mieczyki.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
79 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry