2020-02-26 09:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jaskier azjatycki Ranunculus 10szt.

Nr produktu: 3303724
  • Czas sadzenia: marzec - maj
  • Okres kwitnienia: lipiec - sierpień
  • Stanowisko: słoneczne
Opis produktu
 
6,99
0,70 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

48 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303724

Czego tu nie kochać w masie kwitnących kolorowych jaskrów ? Poza niesamowita gamą kolorów, pojawiają się cudownie pulchne kwiaty złożone z wielu płatków, które mogłyby konkurować z każdą różą. Jak kolorowa tęcza w ogrodzie, ta mieszanka z pewnością zaimponuje sąsiadom i gościom. Te długotrwałe kwiaty tworzą wspaniałe kwiaty cięte i wyglądają oszałamiająco w donicach i na obrzeżach rabat !
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

okres kwitnienia:
Lato/jesień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
49 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry