2019-06-24 13:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fritillaria UvaVulpis - Szachownica 5szt

Nr produktu: 3205911

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3205911

Fritillaria (Szachownica). Najlepiej posadzić jesienią na stanowisku słonecznym, półcienistym. Gleba powinna być żyzna, próchnicza i przepuszczalna - nadmiar wody powoduje gnicie korzeni. W okresie wegetacji nawozimy preparatami wieloskładnikowymi. Roślina wymaga przesadzenia co 4 - 5 lat. Po przekwitnieniu należy wykopać cebule i przechować do następnego zasadzenia w przewiewnym, suchym i niezbyt gorącym miejscu. Szachownicę można rozmnażać z odłączenia od cebuli młodych cebulek przybyszowych oraz z nasion. Nasiona, zaraz po ich zebraniu, wysiewamy do skrzynek z lekką glebą. Po roku siewki możemy przesadzić do gruntu. Osiąga wysokość do 90 cm. Kwiatostan ma dzwonkowaty kształt o borodowo-żółtych kolorach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

okres kwitnienia:
wiosna
miejsce:
słoneczne
zimotrwałe:
tak

Wymiary i waga (netto):

Waga:
180 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry