2020-02-28 03:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Frezja pełna Mix 10szt.

Nr produktu: 3303641
  • Czas sadzenia: marzec - kwiecień
  • Okres kwitnienia: lipiec - wrzesień
  • Stanowisko: słoneczne
Opis produktu
 
5,59
0,56 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

17 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303641

Mieszanka odmian frezji pełnej, w kolorach czerwonym, niebieskim, żółtym, białym stworzy wspaniałe barwne kaskady kwiatów na każdej rabacie. Imponująca kompozycja silnie pachnących kwiatów. Podwójne Frezje mają dodatkowy rząd płatków w każdym kwiatku, dzięki czemu mają dużo pełniejszy wygląd niż jakakolwiek inna Frezja. Są bardzo łatwe w uprawie i idealne do naturalizacji.
Frezja ogrodowa (Freesia hybrida) jest popularną rośliną ozdobną uprawianą na kwiat cięty. Wytwarza ona kwiaty osadzone na długich łodygach, układające się tylko po jednej stronie charakterystycznie wygiętego pędu. Wielobarwne kwiaty wydzielają intensywny, przyjemny aromat. Frezja potrzebuje żyznego i przepuszczalnego podłoża wzbogaconego w składniki pokarmowe, świeże powietrze i od czasu do czasu zraszanie.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

okres kwitnienia:
Lato/jesień

Wymiary i waga (netto):

Waga:
79 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry