2020-02-19 02:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dalia Kelvin Floodlight 1szt.

Nr produktu: 3303054
  • Czas sadzenia: kwiecień - maj
  • Okres kwitnienia: lipiec - październik
  • Stanowisko: słoneczne
Opis produktu
 
8,99
8,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3303054

Dalia Kelvin Floodlight to prawdziwy weteran, który już wielu ogrodom dodał słonecznego charakteru. Piękne, pełne kwiaty w kolorze cytrynowo-żółtym, przyciągają wzrok swoim wyjątkowo dużym rozmiarem (25 cm). Dahlia Kelvin Floodlight jest fantastyczną rośliną graniczną i bardzo dobrze nadaje się do uprawy w doniczkach i pojemnikach.
Dalie nadają się do uprawy na rabatach lub w dużych donicach i są łatwe w pielęgnacji. Wysokie odmiany należy palikować, aby zabezpieczyć dorodne pędy przed wyłamaniem. Wszystkie dalie nadają się na kwiat cięty. Roślina nie toleruje mrozów, dlatego też można ją sadzić tylko po ustąpieniu przymrozków.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
159 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry