2021-05-18 04:46


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dalia Hayley Jane 1szt.

Nr produktu: 3303047

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3303047

Dalia Hayley Jane jest dramatycznie piękną dalią, która przenosi letni ogród do wielkiego finału. Duże, kremowo-białe kwiaty z końcami płatków w kolorze czerwonawo-fioletowym umieszczone są na ponad metrowej długości łodydze o atrakcyjnym ulistnieniu.
Dalie nadają się do uprawy na rabatach lub w dużych donicach i są łatwe w pielęgnacji. Wysokie odmiany należy palikować, aby zabezpieczyć dorodne pędy przed wyłamaniem. Wszystkie dalie nadają się na kwiat cięty. Roślina nie toleruje mrozów, dlatego też można ją sadzić tylko po ustąpieniu przymrozków.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:159 g

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry