2020-02-21 10:50


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Begonia Zwisająca Sunray 2szt.

Nr produktu: 3302932
  • Czas sadzenia: kwiecień - maj
  • Okres kwitnienia: czerwiec - wrzesień
  • Stanowisko: słoneczne/zacienione
Opis produktu
 
9,49
4,75 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3302932

Begonia podwójna Bouton de Rose znana jest z delikatnych kwiatów, przypominających swoim wyglądem pełne, soczyste róże. Płatki są białe, na brzegach pokryte przyciągającym wzrok akcentem głębokiej czerwieni. Wspaniałe kwiaty ze względu na olbrzymi rozmiar (do 20 cm średnicy). Pięknie prezentuje się w wiszących koszach lub wysokich donicach.
Cebulki begonii sadzić najlepiej natychmiast po zakupie w pojemniku wypełnionym ziemią. Po ustąpieniu mrozów pojemnik można wystawić do ogrodu lub na taras. Kwitnie od maja do później jesieni. Najlepiej rośnie w glebie żyznej i przewiewnej. Begonie preferują stanowisko nieco zacienione.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
219 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry