2020-08-12 05:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Begonia Pełna Czerw na 2szt.

Nr produktu: 3302924

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3302924

Czerwony, czerwony i bardziej czerwony - tak prezentuje się begonia podwójna czerwona. Nieoceniony dodatek do letniego ogrodu. Begonia zakwita zawsze pełnią swoich możliwości. Pomimo stosunkowo niskiej rośliny (około 30 cm ), lekko pofałdowane kwiaty begonii są obfite i stosunkowo duże. Wielowarstwowe, krwawoczerwone kwiaty, będą świetnym uzupełnieniem zarówno na rabatach jak i w pojemnikach.
Cebulki begonii sadzić najlepiej natychmiast po zakupie w pojemniku wypełnionym ziemią. Po ustąpieniu mrozów pojemnik można wystawić do ogrodu lub na taras. Kwitnie od maja do później jesieni. Najlepiej rośnie w glebie żyznej i przewiewnej. Begonie preferują stanowisko nieco zacienione.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):
Waga:219 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry