2019-10-21 18:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Begonia Pełna Biała 2szt.

Nr produktu: 3302940

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Cebulki kwiatowe - kwitnące latem

Opis produktu

Nr produktu: 3302940

Begonia podwójna Biała o nieskazitelnie czystych, białych płatkach, przypomina kamelie. Idealna roślina do rozświetlenia Twojego zacienionego ogrodu lub rozjaśnienia letnich bukietów. Dzięki ogromnej liczbie kwiatów, jest świetnym dodatkiem do różnego rodzaju kompozycji. W czasie suchej pogody wymaga regularnego podlewania. Doskonała do sadzenia w donicach, pojemnikach, skrzynkach balkonowych.
Cebulki begonii sadzić najlepiej natychmiast po zakupie w pojemniku wypełnionym ziemią. Po ustąpieniu mrozów pojemnik można wystawić do ogrodu lub na taras. Kwitnie od maja do później jesieni. Najlepiej rośnie w glebie żyznej i przewiewnej. Begonie preferują stanowisko nieco zacienione.
Znak Stichting Keurmerk Bloembollen (SKBH) niezależnego instytutu kontroli jakości cebulek kwiatowych i bylin, umieszczony na opakowaniu, informuje, że wyrób charakteryzuje się ponadprzeciętnym standardem wyróżniającym go na tle towarów tej samej kategorii. Kupując produkty oznaczone logo SKBH masz gwarancję zdrowych, doskonałych cebul i bylin kwiatowych. Produkt posiadający ten znak daje pewność optymalnego wzrostu i kwitnienia roślin, sadzonych i pielęgnowanych zgodnie z instrukcja na opakowaniu. Zapewnia również zgodność gatunku, jego koloru i rozmiaru oraz daje 100% gwarancję na zakupiony produkt. Cebulki i byliny kwiatowe są produktami naturalnymi o ograniczonej trwałości.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
219 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry