2020-10-28 12:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Arisaema consanguineum 1szt.

Nr produktu: 6489728
  • Egzotyczny wygląd
  • Lubi cień i dużą wilgotność
Opis produktu
 
21,99
21,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6489728

Ta egzotycznie wyglądająca bylina występuje naturalnie w Himalajach, Chinach i Japonii. To klejnot z leśnego ogrodu łatwy do uprawy. Poza palmiastymi liśćmi na uwagę zasługuje tajemniczy kwiatostan, który posiada mięsisty kolec przypominający wygląd kobry, gotowej do ataku, nieziemski kwiatostan wyrasta z szypułki pod liściem. Jest on w ciekawej, purpurowo-brązowo-zielonej kolorystyce ze spłaszczoną białą pochwą. Latem liście obumierają, a po kwitnieniu pojawiają się efektowne jasno szkarłatne jagody skupione w kolbach. Roślina dorasta do 80-100 cm wysokości. Niesamowite piękno Arisaemy docenimy z bliska, gdy posadzone w grupie będą wystawały ponad sąsiadami o zdecydowanym kolorze, wystarczająco niskimi, by nie zasłaniać ich oryginalnych, prążkowanych łodyg i kapturzastych kwiatów. Żyzna, dobrze zdrenowana, bogata w próchnicę i równomiernie wilgotna gleba zachwyci Kobrę, najlepiej ściółkować dwa razy w sezonie kompostem. Toleruje mróz i lepiej rośnie w warunkach leśnych z chłodną, wilgotną glebą, najlepiej w cieniu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Okres kwitnienia:Lato

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry