2018-11-16 07:12
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zimowit odm. Violet Queen (Colchicum sp.)

Nr produktu: 6114326
  • kwitnie jesienią
  • cebule kwiatowe
  • opak. 1szt.
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 6114326

Preferowane stanowisko dla Colchicum (Zimowit) to miejsca nasłonecznione, bądź półcieniste, z żyzną, próchniczą, zasobną w składniki pokarmowe, umiarkowanie wilgotną glebą. Sadzić jesienią we wrześniu-październiku. W celu użyźnienia podłoża można użyć przefermentowany obornik. Nie trzeba ich przesadzać, mogą rosnąć kilka lat na tym samym stanowisku, rozrastając się, tworząc kwiatowy dywan. Colchicum kwitnie jesienią, z kolei ich liście kiełkują po zimie. Rozmnażanie odbywa się z bulw przybyszowych oraz nasion, które zbieramy na przełomie czerwca i lipca z nasienników umieszczonych miedzy liśćmi. Kwiat ten jest odporny, rzadko bywa atakowany przez szkodniki oraz choroby roślin. Roślina trująca. Osiąga wysokość ok. 15-20 cm, kolor kwiatu różowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

kolor kwiatów:
różowy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
600 g

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry