2018-07-18 05:20
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Szachownica odm. Rubra (Fritillaria sp.)

Nr produktu: 5976220
  • cebule kwiatowe
  • wczesne kwitnienie
  • opak. 3szt.
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 5976220

Fritillaria Rubra (Szachownica cesarska). Najlepiej posadzić jesienią na stanowisku półcienistym. Gleba powinna być żyzna, próchnicza i przepuszczalna - nadmiar wody powoduje gnicie korzeni. W okresie wegetacji nawozimy preparatami wieloskładnikowymi. Roślina wymaga przesadzenia co 4 - 5 lat. Po przekwitnieniu należy wykopać cebule i przechować do następnego zasadzenia w przewiewnym, suchym i niezbyt gorącym miejscu. Szachownicę można rozmnażać z odłączenia od cebuli młodych cebulek przybyszowych oraz z nasion. Nasiona, zaraz po ich zebraniu, wysiewamy do skrzynek z lekką glebą. Po roku siewki możemy przesadzić do gruntu. Osiąga wysokość do 90 cm. Po minimum trzech latach otrzymamy z nich kwiaty. Kolor kwiatu: pomarańczowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

kolor kwiatów:
pomarańczowy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry