2019-03-27 01:38
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Krokus Striped 5szt

Nr produktu: 2762086
  • zakwitną wczesną wiosną
  • rośliny wieloletnie
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 2762086

Krokus Striped 5szt marki 4Flower.
Krokusy lubią stanowiska słoneczne oraz glebę próchniczą, ciepłą i wilgotną, dobrze uprawioną o odczynie lekko kwaśnym. Należy przed sadzeniem wzbogacić ziemię obornikiem. Do nawożenia używamy preparatów wieloskładnikowych z dużą ilością fosforu i potasu. W celu rozmnażania, cebulki możemy wykopać dopiero po obumarciu liści - służą one cebulkom do gromadzenia substancji odżywczych. Wykopane cebule suszymy, oczyszczamy z resztek bulwy matczynej i przechowujemy w suchym miejscu aż do jesieni. Możemy roślinę pozostawić przez 4 lata na jednym stanowisku, dzięki czemu rozrośnie się w gęstą kępę. Rośliną niewykopywanym musimy zapewnić okres spoczynku w którym unikamy podlewania. Pomimo iż krokusy są roślinami mrozoodpornymi warto przykryć je cienką warstwą ściółki, torfu lub kory. Taki zabieg przyspieszy ich kwitnienie. Opak. 5 szt.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry