2018-06-23 16:07
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hiacynt odm. Anna Marie (Hyacinthus sp.)

Nr produktu: 6372031
  • kwitną wiosną
  • możliwa uprawa w donicach na balkonach i tarasach
  • pachnące dwubarwne kwiaty
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 8%

Opis produktu

Nr produktu: 6372031

Hiacynty - popularne i bardzo lubiane rośliny wiosenne o efektownych kwiatostanach. Silnie pachną. Hiacynty dobrze rosną w miejscach nasłonecznionych bądź półcienistych. Preferują gleby przepuszczalne, lekkie, żyzne, próchnicze o odczynie od zasadowego do lekko kwaśnego. Przed posadzeniem glebę możemy wzbogacić próchnicą lub kompostem. W okresie wegetacji należy nawozić cebule preparatami wieloskładnikowymi. Powinno się również usuwać przekwitnięte kwiatostany. Hiacynty mogą rosnąć na jednym stanowisku przez 3-4 lata. Można je wykopywać co sezon - wpływa to pozytywnie na ich zdrowotność. Po wykopaniu cebule przechowujemy w chłodnym, przewiewnym i suchym miejscu. Polecane do nasadzeń na pierwszym planie rabat kwiatowych. Można z powodzeniem uprawiać je również w donicach na balkonach i tarasach. Doskonale komponują się z innymi wiosennymi roślinami - takimi jak narcyzy, niskie tulipany czy szafirki. Opak. 2szt.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

kolor kwiatów:
czerwony
pora kwitnienia:
wiosna

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry