LUX-TOOLS Brzeszczot do pił szablastych do metalu 100 mm 2 sztuki
Nr produktu: 1365956Opis produktu
Nr produktu: 1365956
Brzeszczot do piły szablastej, do metalu, 100 mm, LUX-TOOLS, 2 sztuki.
Wytrzymały brzeszczot, szczególnie polecany do dokładnego cięcia blach. Ma bardzo długą żywotność. Całkowita długość: 100 mm, długość części roboczej: 80 mm, podziałka zębów: 1,1 mm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4028655440329,4007871133406
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość: | 100 mm |
| Zawartość: | 2 szt. |
| Nadaje się do: | Stal |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 20 g |
| Wysokość: | 2,5 cm |
| Szerokość: | 2 mm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,0 cm |








