LUX-TOOLS Brzeszczot do pił szablastych do metali kolorowych 200 mm 2 sztuki
Nr produktu: 1365980Opis produktu
Nr produktu: 1365980
Brzeszczot do piły szablastej, do metalu, 200 mm, LUX-TOOLS, 2 sztuki.
Wytrzymały brzeszczot, szczególnie polecany do dokładnego i czystego cięcia stali zwykłej i nierdzewnej oraz metali kolorowych o grubości od 2,5 do 3,5 mm. Ma bardzo długą żywotność. Całkowita długość: 180 mm, długość części roboczej: 130 mm, podziałka zębów: 1,8 mm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4028655244156,4007871133703
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość: | 200 mm |
| Zawartość: | 2 szt. |
| Nadaje się do: | Stal |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 40 g |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2 mm |








