LUX-TOOLS Brzeszczot do drewna do piły szablastej 150 mm
Nr produktu: 1365899Opis produktu
Nr produktu: 1365899
Brzeszczot do piły szablastej, do drewna, 150 mm, LUX-TOOLS, 2 sztuki.
Wytrzymały brzeszczot, szczególnie polecany do dokładnego i czystego cięcia wszystkich rodzajów drewna, tworzyw sztucznych i gipsu. Ma bardzo długą żywotność.
Nadaje się do każdej powszechnie dostępnej w handlu piły szablastej.
Całkowita długość: 150 mm, długość części roboczej: 130 mm, podziałka zębów: 4,2 mm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871133017,4028655440114
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość: | 150 mm |
| Zawartość: | 2 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno, Tworzywo sztuczne |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 30 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1 mm |








