Bosch Brzeszczot do pił szablastych S 1156 XHM 1 szt.
Nr produktu: 7057425Opis produktu
Nr produktu: 7057425
Brzeszczot do pił szablastych S 1156 XHM, marki Bosch
Brzeszczot do pił szablastych dedykowany do cięcia większości materiałów budowlanych, od twardego metalu, poprzez tworzywa sztuczne do drewna. Pasuje do pił z uchwytem typu S.
Dane techniczne:
- odstęp między zębami: 3,0-4,0 mm
- długość całkowita: 225 mm
- szerokość: 25 mm
- grubość: 1,25 mm
Parametry cięcia:
- drewno z (utwardzonymi) gwoździami/metalem: 5-175 mm
- drewno z elementami stalowymi: 5-175 mm
- rury żeliwne: średnica <6 cali
- tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym/epoksyd: <175 mm
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość: | 225 mm |
| Szerokość: | 50 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Kształt: | Prosty |
| Rodzaj cięcia: | Precyzyjne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7 g |
| Wysokość: | 16,2 cm |
| Szerokość: | 16,4 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 6,4 cm |










