2018-06-20 07:45
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

SplenDoor Brama segmentowa XFC automatyczna antracyt 250 cm x 215 cm

Nr produktu: 6261770
  • Grubość panelu: 40 mm
  • Wypełnienie: pianka poliuretanowa
  • Okleinowana
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 6261770

Brama segmentowa XFC automatyczna SplenDoor składa się z pięciu paneli wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Grubość każdego z nich wynosi 40 mm. Dodatkowo są one oklejone folią PCV, co zapewnia bramie dużą odporność na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Dzięki temu jej kolor nie blaknie nawet po latach używania.

Zalety

Co odróżnia taki rodzaj bramy od bramy uchylnej? Przede wszystkim fakt, że nie otwiera się ona na zewnątrz, a to pozwala na parkowanie przed samym garażem. Napęd do bramy wymaga nieco miejsca w środku. Montuje się go tuż nad nadprożem otworu albo na ścianie bocznej. Każdy z paneli bramy dysponuje własnym połączeniem z prowadnicą, co zwiększa niezawodność całości.

Garaż gwarantuje bezpieczeństwo samochodu. Nie jest to wiata garażowa, z której można w każdej chwili wyjechać. Brama SplenDoor jest zamykana i otwierana za pomocą pilota-bez niego nie da się opuścić pomieszczenia. Ponieważ została wykonana z najlepszych materiałów, posłuży przez długie lata. Warto zatem zainwestować w dobry produkt, który przez cały ten czas spisze się perfekcyjnie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
bramy segmentowe
szerokość:
250 cm
wysokość:
215 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
136,5 kg
Wysokość:
2,15 m
Szerokość:
2,50 m
Głębokość / Grubość:
4,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry