2021-01-21 05:55


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Legbud Gargula Brama uchylna brązowa 247 cm x 209 cm

Nr produktu: 6212559

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Bramy garażowe

Opis produktu

Nr produktu: 6212559

Brama uchylna Legbud Gargula jest wykonana z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Jej skrzydło cechuje się dobrą sztywnością, co w połączeniu z galwanizowanymi elementami bramy gwarantuje trwałość i odporność na rdzę. Legbud Gargula wyposażono w zamek z półwkładką. Od strony wewnętrznej posiada dźwignię, która pozwala na jego blokowanie i odblokowywanie.

Zastosowanie

Brama Legbud znajdzie zastosowanie w garażach zabudowanych lub wolnostojących. Jest wyposażona w system sprężyn naciągowych, który równoważy ciężar skrzydła oraz wspomaga otwieranie i zamykanie. Doskonałe wyważenie sprawia, że porusza się bardzo lekko. Nie jest wymagany napęd do bramy, choć istnieje możliwość jego montażu. Brama jest pomalowana proszkowo na uniwersalny kolor brązowy.

Garaż zapewni samochodowi lepszą ochronę przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych niż wiata garażowa. Poszukując dobrej bramy uchylnej, warto zainwestować w produkty chwalone przez innych użytkowników. Do takich właśnie zaliczają bramy sygnowane przez Legbud. Należy pamiętać, że nie jest to brama segmentowa i do montażu wymaga odpowiedniej ilości miejsca - zarówno przed garażem, jak i w jego wnętrzu.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Bramy uchylne
Szerokość:247 cm
Wysokość:209 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:59,0 kg
Wysokość:2,09 m
Szerokość:2,47 m
Głębokość / Grubość:11,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry