2019-05-20 08:39
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Borówka - Vaccinium Korale wys. 10-15cm don.13cm

Nr produktu: 2923332

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Borówki

Opis produktu

Nr produktu: 2923332

Rodzima, zimozielona krzewinka dorastająca do około 0,2-0,3 m wysokości. Rozrasta się dzięki podziemnym pędom (rozłogom). Liście ciemnozielone, drobne, owalne, skórzaste i błyszczące, z lekko podwiniętym brzegiem. Kwiaty drobne, dzbaneczkowate, białe z lekko jasnoróżową tonacją, zebrane w grona zwieszające się na końcach pędów. Owoce jaskrawoczerwone, od 7-9 mm średnicy, liczne i jadalne. Kwitnie dwukrotnie w maju i w lipcu. Owocuje także dwukrotnie, pierwszy raz w sierpniu, drugi raz na przełomie września i października. Preferuje gleby lekkie, kwaśne i próchniczne oraz stanowiska od słonecznych do półcienistych. Odmiana Koralle jest w pełni mrozoodporna.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,00 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry