2021-06-12 13:15


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Ogrzewacz wody z wężownicą ELPROM 100L, Tesy

Nr produktu: 6653356

  • Pojemność 100l
  • Dodatkowa wężownica
  • Ekonomiczna
Opis produktu
659,00
659,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6653356

Ogrzewacz wody z wężownicą ELPROM 80L marki Tesy
Elektryczny, pojemnościowy podgrzewacz wody, o sprawdzonej konstrukcji. Posiada wydajną grzałkę elektryczną oraz dodatkową wężownicę zapewniającą szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami oraz inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i nieprzerwany dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę podgrzewacza. Sterownik podgrzewacza elektrycznego Elprom zapewnia płynną regulację temperatury w zależności od zapotrzebowania użytkowników. Umiejscowiony jest on w jego dolnej części, co pozwala na szybki dostęp i wygodne sterowanie. Podgrzewacz można podłączyć z dodatkowym, zewnętrznym źródłem ciepła. Spawany plazmowo zbiornik wodny oraz anoda magnezowa zapewnia długotrwałe użytkowanie produktu. Posiada wbudowany króciec czujnika temperatury. Produkt wyposażony jest również w wbudowany wymiennik ciepła zapewniający szybkie nagrzewania wody poprzez energię cieplną pozyskiwaną z alternatywnych źródeł, przełącznik ON/OFF, system ochrony przed zamarzaniem. Ogrzewacz pokryty jest specjalną emalią glass ceramics, chroniącą przed korozją.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Montaż:Pionowy
Rodzaj:Okrągły
Pojemność:100 l
Wymiary i waga (netto):
Waga:28,3 kg
Wysokość:98,3 cm
Szerokość:44,0 cm
Głębokość / Grubość:46,8 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry