2019-06-19 21:32


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Listwa przyblatowa, dł. 3 m, piaskowiec

Nr produktu: 5389754

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Blaty robocze

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5389754

Cechy

Listwa przyblatowa jest wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Stanowi idealne wykończenie blatów roboczych. Nadaje przyściennym krawędziom elegancki wygląd i zapobiega ich uszkadzaniu. Ma także inne praktyczne zastosowanie-pozwala uniknąć gromadzenia się zanieczyszczeń i okruchów na styku krawędzi.

Listwa przyblatowa może być mocowana za pomocą:

  • dwustronnej taśmy klejącej,
  • kleju,
  • wkrętów.

Zastosowanie

Listwa blatowa przeznaczona jest do stosowania w kuchni. Trwałe tworzywo o przyjemnym kolorze piaskowca cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i podobne czynniki. Listwy kuchenne przyblatowe umieszcza się między ścianą a blatem. W przypadku montowania za pomocą wkrętów, można zamaskować ich główki specjalnymi zaślepkami w tym samym kolorze co blat-dzięki temu staną się one całkowicie niewidoczne.

Zalety

Listwa blatowa ma długość 340 cm. W razie potrzeby można ją dowolnie przycinać (jak deskę świerkową czy płytę OSB), aby uzyskać wymaganą długość. Listwy przyblatowe kuchenne mają różne wzory i kolory, co pozwala idealnie dopasować je do blatu w kuchni. Ta listwa kuchenna ma powierzchnię pokrytą estetyczną imitacją kamienia.

Dane produktu

Atrybuty produktu

wzór:
imitacja kamienia
rodzaj powierzchni:
matowy
kolor:
piaskowiec

Wymiary i waga (netto):

Waga:
357 g
Wysokość:
3,00 m
Szerokość:
3,4 cm
Głębokość / Grubość:
3,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry