2021-05-06 18:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dlh Blat roboczy 1,9 cm x 60 cm x 300 cm Dąb Avangarde, matowy

Nr produktu: 6476337

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Blaty kuchenne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6476337

Blat roboczy 1,9 cm x 60 cm x 300 cm Dąb Avangarde, matowy.

Blat roboczy z drewna dębowego o charakterystycznym usłojeniu i brązowo złotym wybarwieniu. Blat wykonany z listew dębowych klejonych wzdłużnie, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały. Drewno klejone pozwala na jego prostą oraz wielokrotną renowację. Prawidłowo wykonywana konserwacja pozwoli na zachowanie walorów użytkowych i estetycznych przez długie lata.
Blat w klasie BC - jedna strona blatu w klasie B, druga w klasie C.
W celu zabezpieczenia blatu przed wilgocią i zabrudzeniami konieczne jest pokrycie go na wszystkich powierzchniach olejem lub lakierem. Drewno, jako produkt 100% naturalny i higroskopijny, reaguje na zmieniające się warunki otoczenia. Drewno pobiera wodę z otoczenia i rozszerza się przy podwyższonej wilgotności powietrza lub oddaje wodę i kurczy się w suchym otoczeniu - może objawiać się to zmianą wymiaru i kształtu blatu. Optymalne warunki do montażu i użytkowania blatów drewnianych to wilgotność powietrza w zakresie 40-60% oraz temperatura 18 - 23°C.
Do codziennego czyszczenia należy używać wody z mydłem lub płynem do mycia naczyń. Nie należy stosować środków powierzchniowo czynnych, proszków do szorowania ani mleczek czyszczących, po umyciu wytrzeć blat do sucha. Należy chronić blat przed zbieraniem się dużej ilości wody na jego powierzchni. Blat należy konserwować za pomocą lakieru lub oleju w przypadku kiedy poprzednia warstwa ochronna zostanie zniszczona.
Szerokość blatu: 60 cm. Maksymalna długość: 300 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Płyta robocza
Wzór:lite drewno
Rodzaj Powierzchni:Matowy
Odcień:Jasny
Obszar zastosowania:Uniwersalne
Grubość:19 mm
Materiał:lite drewno
Długość:300 cm
Szerokość:60 cm
Wymiary i waga (netto):
Waga:22,5 kg
Wysokość:1,9 cm
Szerokość:3,00 m
Głębokość / Grubość:60,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry