Onduline Płyta Easyline czarna 80 x 105 cm
Nr produktu: 7557028Opis produktu
Nr produktu: 7557028
Onduline Płyta Easyline czarna
Kompaktowa płyta bitumiczna Onduline Easyline o grubości 2,6 mm i powierzchni krycia 0,76 m². Idealna do samodzielnego montażu na małych zadaszeniach, takich jak altany, domki narzędziowe czy wiaty.
Materiał jest lekki, całkowicie szczelny i odporny na korozję oraz zmienne warunki pogodowe. Dzięki poręcznemu formatowi płyta jest niezwykle łatwa w transporcie i obróbce, zapewniając trwałe i estetyczne wykończenie dachu.
Dane wytwórcy
Onduline Polska sp.z.o.o.
Ul Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
info@onduline.com
3467670017085
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Blachy faliste |
| Powierzchnia: | Niepowlekane |
| Kolor: | Czarny |
| Obszar zastosowania: | Obszar zewnętrzny |
| Materiał: | Akryl-żywica syntetyczna |
| Grubość: | 2,5 mm |
| Faza: | Bez faz |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,20 kg |
| Wysokość: | 100,0 cm |
| Szerokość: | 76,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 3 mm |
















