Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

IZOLMAT Papa samoprzylepna wierzchniego krycia 5m2

Nr produktu: 6506224

  • Masa bitumiczna na osnowie z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym
  • Grubość: 4,2 mm
  • Do stosowania na wielu podłożach, także drewnianych
  • Do stosowania tam, gdzie nie można używać otwartego ognia
Opis produktu
134,95
26,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

Do zapłaty:

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

13 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6506224

Papa samoprzylepna wierzchniego krycia marki Izolmat jest wykonana z włókniny poliestrowej wzmocnionej nićmi szklanymi. Znajduje zastosowanie na rożnego rodzaju podłożach, w tym drewnianych i drewnopochodnych. Papa samoprzylepna jest szczególnie polecana tam, gdzie użycie otwartego ognia jest niemożliwe.
IZOLMAT Papa samoprzylepna wierzchniego krycia

Zastosowanie papy samoprzylepnej
Papa samoprzylepna wierzchniego krycia jest stosowana podczas wykonywania izolacji wodochronnych jednowarstwowych i wielowarstwowych pokryć dachowych. Szczególnie przydatna jest na dachach, dla których niewskazane jest używanie ognia otwartego. Papę Izolmat można montować w jednej warstwie na zaimpregnowanym podłożu z płyt OSB na dachach o niewielkich wymiarach. Sprawdzi się także na podłożu z desek bez impregnacji, jeśli zostanie zastosowane dodatkowe mocowanie mechaniczne.

Sposób użycia
Papę samoprzylepną należy mocować przez przyklejenie do papy asfaltowej podkładowej lub do starego wyremontowanego pokrycia dachowego z papy asfaltowej. W przypadku montażu papy na podłożu drewnianym lub przy wykonywaniu wysokich obróbek pionowych można ją mocować mechanicznie. Podłoże powinno być zaimpregnowane gruntującymi preparatami asfaltowymi na bazie rozpuszczalnika. Wyjątkiem jest podłoże z desek, którego nie należy impregnować przed położeniem papy. Powierzchnia, na która przykleja się papę wierzchniego krycia musi być suche.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Papy
Wymiary i waga (netto):
Waga:25,0 kg
Wysokość:100,0 cm
Szerokość:22,0 cm
Głębokość / Grubość:22,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

do góry